• дизайн та пошиття штор
    СТУДІЯ ШТОР АРШИН
    дизайн та пошиття штор у Харкові

Штори Blackout (блекаут) купити в Харкові та по Україні

Штори Blackout

вартість: від 500 грн.
знижка: 10%

Штори Blackout (блекаут) - штори які відрізняються щільністю тканини і високою здатністю, що затемнює. Штори блекаут можуть забезпечити максимальне затемнення. Тільки за допомогою таких штор можна досягти 100% захисту від сонячного світла, а також створити захист від надмірного тепла та спеки в літню пору року. У зимовий період штори блекаут утримують холод, що йде від вікон.

показати більше

Наші роботи

Текстильне оформлення

Наші рішення з текстильного оформлення були реалізовані у більш ніж 700 квартирах, 200 котеджах, 60 ресторанах і кафе, 50 офісах


Якісне пошиття

Наші швачки мають досвід робіт понад 10 років. Ми пропонуємо тільки найкращі тканини як виробництва України, так і найкращих зарубіжних світових виробників.

Оригінальні рішення

Ми пропонуємо своїм Замовникам сучасні оригінальні рішення щодо текстильного оформлення будь-яких інтер'єрів.Шторы в будь-якому стилі

У салоні "Аршин" Ви зможете замовити штори в будь-якому стилі та обрати тканину з величезного асортименту у нашому магазині у Харкові

Дизайн та пошиття штор

Студія штор "Аршин" надає повний комплекс послуг зі створення дизайну та пошиття штор

Зразки тканин

Студія штор у Харкові

Шукайте де придбати тканину для штор та пошити штори у Харкові? Приходьте до нас – у студію штор «Аршин» – у нас є із чого обрати! Великий асортимент тканини для штор, та не тільки! Тканина для покривал, скатертин, серветок, органза, гобелени!
Наша адреса: Харків, пр-т Науки 19

Карнизи для штор

Студія штор «Аршин» пропонує не лише штори, а й карнизи для штор! Карнизи з різного матеріалу, у тому числі – ковані карнизи, карнизи для дитячих кімнат! Ми можемо виготовити карнизи для римських та інших видів штор! Різні колірні рішення. Виїзд замірника на об'єкт!
Ви можете замовити встановлення карнизу в Харкові!

Тканини для штор у Харкові

У студії штор «Аршин» великий вибір якісних тканин для штор, портьєр та гардин. Нові колекції та каталоги тканин! Стильні аксесуари для штор: пензлі, шнури, бахрома та багато іншого для всіх видів штор. Консультації досвідченого дизайнера!